Про це він розповів у новому випуску програми «Розвилка» з блогером Любов'ю Завальнюком у студії Руслана Бізяєва.

«За останньою офіційною інформацією у низці об'єднаних територіальних громад починаються реальні проблеми. Вже опалення йде практично лише у соціальну сферу. Що з цим робити, поки що ніхто не розуміє, тому що грошей на місцях стає дедалі менше. І керівники об'єднаних територіальних громад дивляться у найближчу зиму, м'яко кажучи, не з оптимізмом. А ось що зробить при цьому центральна влада, поки що не зрозуміло», - повідомив він.

Бізяєв сказав, що при цьому всі заяви президента, прем'єр-міністра та профільних міністрів говорять про те, що ми зиму пройдемо спокійно та без ексцесів. А чи так це буде, наголосив він, покажуть найближчі кілька місяців. В Україну приходить зима, і ми вже відчули похолодання у Києві, підтвердив він, але у квартирах поки що тепло. А чи це тепло поширюватиметься на всю територію нашої країни, акцентував він, ми скоро побачимо.

«Думаю, що енергетичної кризи не вдалося б уникнути, тому що сукупність чинників як внутрішніх, так і зовнішніх іншого фактору вже не передбачала. Тобто фактично енергетична криза була закладена минулого року, коли перемогла концепція «а давайте зачекаємо». То «Північний потік-2» вважають, що зупинять, то газ подешевшає, то ще щось. І в будь-якій ситуації наявність чи відсутність олігархічних персонажів у владі чи опозиції концептуально на ситуацію не вплинула», - сказав він.

Популярні новини зараз
Кадирівці ґвалтують мобілізованих з "ДНР": дружини звернулися до клоуна-Пушиліна Які документи необхідні для виїзду чоловіків: без цього перетнути кордон не вдасться навіть тим, кому дозволено Марк Фейгін передбачив введення військ НАТО в Україну, але для цього путін повинен зважитися на крайній крок Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Олександр Кочетков розповів, що влада мала зайнятися вирішенням питань енергетичної кризи ще влітку.

Також Знай.ua повідомляв, що Олександр Кочетков розповів, чи є використання «Байрактару» порушенням Мінських угод.