Про це він розповів у своїй програмі «Контрольний удар з Максимом Ялі».

Політолог розповів, що натовпи мігрантів із Близького Сходу штурмують польський кордон, намагаючись подолати загородження з колючого дроту, за чим спостерігають озброєні правоохоронці та спецслужби Білорусі. Він зазначив, що у ЗМІ з'являється все більше інформації та версій про те, що подібні дії є навмисними та підготовленими, мігрантів із Близького Сходу координують та готують до прориву польського кордону завчасно у спеціальних таборах для біженців на території Білорусі.

«Наскільки це відповідає дійсності, без доказів сказати важко. Але очевидно, що без контролю та схвалення білоруської влади це було б у принципі неможливо. Тоді варто поставити резонне запитання: чого домагається подібними діями Лукашенка? І чи це не є відпрацьованою технологією?», - каже Ялі.

За його словами, перше, що впадає у вічі і вказує на невипадковість подібних подій – це їхнє повторення. Він нагадав, що подібну картину, хоч і в менших масштабах, ми вже спостерігали цього літа на кордоні Білорусі з Литвою.

«Технологія створення хаосу на кордоні з ЄС виявилася успішною, і тепер керівництво Білорусі вирішило її повторити з Польщею. Але вже у більшому масштабі. Здебільшого це громадяни з Іраку, Афганістану та Сирії, які прилітають до Мінська, а потім пішки намагаються проникнути до Польщі, а далі до Німеччини», - розповів Ялі.

Популярні новини зараз
ЗСУ були помічені за 200 кілометрів від Москви, місцеві налякані і готуються вивчати українську: "Відчуття сюрреалізму" Перемога України, нові катаклізми чи хвороби: що принесе світові Чорний Водяний Кролик, характеристика 2023 року Гороскоп на грудень 2022: Водоліям допоможуть зірки, Левам буде важко, а Овни кайфануть перед Новим роком Активістка Грета Тунберг живе вже понад 100 років, світові надали доказ: "Вона намагалася повернутися, але тепер вона тут
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, політолог Максим Ялі розповів про те, хто такі антивакцинатори.

Також Знай.ua повідомляв, що Кучухідзе розповів про особливості державного регулювання цього бізнесу в різних країнах.