Про це він розповів в інтерв’ю для видання Kyiv.Press.

Кривошея зазначив, що будівлі міністерств, комітетів парламенту займають велику площу у центрі столиці: висота їх приміщень доходить до 6 метрів, там зазвичай широкі коридори та просторі зали, і все це необхідно утримувати, ремонтувати за рахунок бюджету. Тому політик висловив своє нерозуміння, навіщо це потрібно.

«Частину цих приміщень можна було б продати, іншу держава залишила б як історичну пам’ятку, наприклад, Верховну Раду. Але з її комітетами на Садовій, Банковій, будівлею і великою територією землі на Грушевського, можна щось зробити економічно вигідніше», - вважає Кривошея.

Він зазначив, що до цього можна залучати, наприклад, інвесторів. За словами політика, перенесення урядового кварталу допоможе частково вирішити проблему заторів у центрі Києва, які часто спричинені мітингувальниками, правоохоронні органи не будуть перекривати вулиці і нормальний темп життя мешканців міста не буде залежати від політичних проблем чи державних заходів.

«Я не бачу проблеми знайти земельну ділянку до 100 гектарів на околиці Києва, щоб туди перенести ВРУ, Урядовий квартал та відповідні центральні органи влади», - додав Кривошея. На його думку, перенести урядовий квартал можна, наприклад, у напрямку Теремків, а гроші на організувати цей процес він запропонував за рахунок інвестування. Політик зазначив, що тривалість будівництва може скласти декілька років, і хоча зараз це не є найнагальнішою проблемою для країни, проте потім може бути запізно. Кривошея додав, що для реалізації цього процесу необхідна політична воля та готовність влади.

Популярні новини зараз
Оля Полякова захотіла, щоб Олексій Арестович вклав її в ліжко на очах чоловіка: "Нехай дивиться" Гречка продовжує стрімко дешевшати: які цінники виставили українські супермаркети У росії відправили на війну сліпого на одне око 59-річного хірурга з онкологією: у військкоматі визнали придатним Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Гончаров розповів про перспективність українських портів.

Також Знай.ua писав про те, що Сергієнко розповів, чим може зашкодити Києву відсутність генплану.