Про це він розповів у новому випуску програми «Суть подій» із журналісткою Любов'ю Завальнюк.

«Багато людей оцінюють події саме з погляду свого періоду життя. Глобально зараз відбувається те, що одні люди хочуть володіти іншими. Тобто, хтось не хоче працювати, але мати все. А хтось хоче ні про що не замислюватись і делегувати свою відповідальність комусь, і хай за мене думає держава. Але світ змінюється і не завжди саме силою можна досягати чогось, і тоді люди починають розуміти, що світом керує страх. І тут звідки не візьмися з'являється передбачувана всіма світова криза», - розповів він.

Чаплига сказав, що коли постає питання з перенаселенням, то як вирішувати це завдання, а зазвичай це вирішували глобальною війною. Але війни також змінюються, повідомив він, згодом і еволюціонують. А коронавірус та енергетична криза, вважає він, це різні поля битви, але однієї й тієї ж війни.

«І до нього всі були готові, бо всі чекали на Третю світову війну. А наслідки від коронавірусу виявилися ще страшнішими, ніж очікували», - резюмував він.

Як повідомляв Знай.ua, Скаршевський розповів, наскільки важко буде Україні пережити цю зиму.

Популярні новини зараз

Фіналістка шоу "Холостяк" показала Максиму Чмерковському, що він втратив: "Здалося Анджеліна Джолі"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Відкинутий Златою Огнєвіч Максим Тарапата знайшов розраду в обіймах кучерявої красуні :"Я балдію"

61-річний водій помер за кермом після порятунку пасажирів: "відчував" смерть і висадив до ДТП

Показати ще

Також Знай.ua писав про те, що Бортник назвав причини кризи в українському енергетичному секторі.