Про це він розповів у програмі Олексія Толкачова «Толкова розмова».

«Коли ми дивимося за обрій подій, то нам світ мерехтить, віра шукається, намір формується. Процес мріяння – це вольовий акт, завдяки якому проявляється вихідний мотив і формується чіткий, ясний намір. На-мір, на-мірив. Коли у нас з'являється мрія як якийсь захід майбутнього, то на підставі цього заходу, що є, до тієї межі, яка вже є, приєднувати цей захід. Виникає гра, з'єднання гра-ні. Саме гра є тим механізмом, за допомогою якого ми опановуємо нові можливості», - каже він.

І далі, коли ми маємо мрію, коли ми граємо, у нас обов'язково щось виходить – так, і обов'язково щось не виходить – ні.

«Але коли ми знаємо мрію, то це «ні» нас не вбиває, а уточнює: помилка, дуже сильно. З одного боку, помилка показує, що ми були надто швидкі, але коли ми проходимо помилку, то якраз і додаємо швидкість. Швидкість – скільки зростання. Мрія таки показує, скільки зростання нам можливо. Але в тому випадку, якщо ми вміємо спільно мріяти, тоді ми можемо спільно помилятися. А це якраз і дорога до мудрості, коли ми навчаємось на чужих помилках», - розповідає автор ідеї.

Як повідомляв Знай.ua, Максим Волошин переконаний, що українське мистецтво має всі шанси вийти на світовий ринок і стати трендом.

Популярні новини зараз
25 вересня з очей ікони Пресвятої Богородиці Боянської потекла сльоза: сильна молитва Діві Марії про захист Головне за ніч, 25 вересня: ДТП Андрія Бєднякова, тортури захисників "Азовсталі", нові пенсії та Нікітіна без Олени Кравець Більше не треба стояти у чергах та запасатися: сіль знизилася в ціні, скільки коштує кілограм Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще