Про це він розповів у своєму блозі.

«Нещодавно оголосив про створення власної міжфракційної групи, яка називається «Розумна політика». Назва зрозуміла, тому що Разумков є політтехнологом і розуміє, за яким принципом у нашій країні будуються партії: назва має бути співзвучною з його прізвищем», - зазначив Загородній.

За словами експерта, незважаючи на те, що влада заявляє, що формування політичної сили Дмитра Разумкова їм не є небезпечним, за правилами української політики щось має статися: відповідь Разумкову з боку влади буде.

«Чому це небезпечно для «Слуг народу»? По-перше, він показує, що альтернатива є. 23 особи підписали входження до міжфракційного об'єднання і людей 10 точно симпатизує», - сказав Загородній.

Як зазначив політолог, Разумков є альтернативою нинішній владі, тому реакція з боку уряду буде точно. За словами експерта, електоральна підтримка «Слуг народу» може перетекти Разумкову.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 5 серпня: непорозуміння Тельців, критика Левів та загострення Риб Гороскоп на тиждень 4-10 серпня для всіх знаків Зодіаку: терпіння Львів, напруга Скорпіонів та перемога Риб Пенсіонерам виплатять 12 500 грн: кому і що треба подати у ПФУ Чоловікам дали тиждень: не повідомиш ТЦК – вліплять штраф
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Тарас Загородній розповів, чому з'явилися противники вакцинації.

Також Знай.ua повідомляв, що Тарас Загородній розповів, навіщо потрібні кадрові ротації в уряді.