Про це повідомлено у Telegram-каналі Київського осередку Національного Корпусу.

Як розповідається у публікації, уже цієї суботи за ініціативою «Тотального Опору» київський штаб оборони проведе на території заводу «АТЕК» вишкіл територіальної оборони. «У програмі: тактика, тактична медицина, огляд зброї, інструктори з бойовим досвідом та багато іншого», - стверджують представники Нацкорпусу.

Принагідно вони нагадують про останні події навколо України. Зокрема, йдеться про мігрантську кризу на кордоні Польщі, якій представники Нацкорпусу вже висловили свою підтримку та навіть записалися у добровольці, якщо ситуація погіршиться. «Не забуваємо, що у нас 8-ий рік триває війна з РФ. На нашому східному кордоні стоїть не натовп азійських мігрантів, а озброєні російські солдати. І вони теж готові рушити на нас, якщо Кремль забажає», - підкреслюється на сайті.

А відтак, пояснюють представники Нацкорпусу, українці мають бути готовими до розгортання найгіршого сценарію. «Пакуйте у рюкзак гарний настрій і «спорягу» за бажанням. Ми маємо знати як дати відсіч!», - заявлено на сайті.

Нацкорпус повідомляє, що вишкіл відбудеться 20 листопада, його початок – об 11:00, а вся додаткова інформація – за телефоном +380637646107.

Популярні новини зараз
Голова розвідки Буданов назвав дату входу ЗСУ до Криму, війна добігає кінця: "Виходимо на адмінкордони 1991 року" Зеки, яких пригнав на війну "кухар" путіна пригожин, вже годують хробаків в українській землі: "Десь на Луганщині" Українці можуть отримати надбавку до пенсії у розмірі 20%: хто має на неї право Світло доведеться економити: здорожчання електроенергії на 84% не залишить вибору, яким буде тариф для населення
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Нацкорпус може допомогти Польщі впоратися з мігрантами завдяки своєму досвіду.

Також Знай.ua писав про те, що Жорін заявив, що проблема з мігрантами стосується України також.