Про це він розповів у себе у блозі.

«Революції – це трагічні дати в історії тих держав, де вони відбувалися. Якщо ми повернемося до Жовтневої революції та візьмемо оцінку, як вона позначилася на долях людей, які мешкали на території сьогоднішньої України, то ми зрозуміємо, що ми отримали громадянську війну та колосальні репресії», - зазначив Атаманюк.

За словами експерта, українці створили велику діаспору в Канаді саме через Жовтневу революцію: люди масово виїжджали зі своєї батьківщини та дуже постраждали.

«Як постраждала Україна у 2004 році? Це був колосальний економічний спад», - сказав Атаманюк.

На думку економіста, будь-які революції мають протилежні сторони, а саме негативний вплив на економіку та соціальні кризи.

Популярні новини зараз
Головне за 30 вересня: путін впав у марення, Зеленський подав заявку до НАТО, Каменських злила Ані Лорак, а Аліна Паш почула поклик І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися Українці можуть отримати надбавку до пенсії у розмірі 20%: хто має на неї право Світло доведеться економити: здорожчання електроенергії на 84% не залишить вибору, яким буде тариф для населення
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Юрій Атаманюк розповів, як підписувалася економічна частина асоціації із ЄС.

Також Знай.ua публікував слова Ярослава Телешуна: Найперша енергетична загроза для України у найближчій перспективі – це зима.