Про це він розповів у своєму блозі.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися«Коли Яценюк підписував економічну частину асоціацій з ЄС, то навколо цього була лише політика, аби показати народу, що ми наближаємося до ЄС», - зазначив Атаманюк.
За словами експерта, під час підписання економічної асоціації всі країни Євросоюзу, щоб цей документ був легітимований, написали свої побажання у своїх інтересах. Як зазначив економіст, це призвело до того, що ми можемо відправляти свою продукцію до ЄС лише 2 тижні на рік, коли наш ринок для європейських виробників повністю відкритий.
«Так зробили, що величезна країна із величезним споживчим ринком стала незахищеною перед країнами ЄС. Це здавання національних інтересів», - наголосив Атаманюк.
На думку економіста, економічна частина асоціацій з ЄС була дуже швидко підписана та сформована. Як зазначив експерт, потім було підписано європейський паритет цін на газ.
«Формуючи вільний ринок під себе, багаті країни, щоби бути конкурентними з бідними країнами, де дешеві енергоносії, вимагають – ціна на енергоносії скрізь має бути однаковою», - зазначив Атаманюк.
За словами експерта, таке можна робити лише за відповідності у розвиненості бізнесу між ЄС та Україною, але зараз нам це не вигідно.
Як повідомляв Знай.ua, Юрій Атаманюк спрогнозував подальшу економічну ситуацію.