Про це він сказав в ефірі програми "Що далі" з Вікторією Панченко на каналі "Знай 24".

Олександр Мусієнко зазначив, що для того, щоб зрозуміти, чи президент Росії Володимир Путін розпочинатиме повномасштабну війну з Україною, потрібно проаналізувати цілі та кінцеві мотиви такої ескалації.

“Військова операція – це завжди останній інструмент, щоб примусити до чогось. Уявімо, яким чином можна змусити Україну та українців полюбити Росію? Військовими методами? Знищуючи, спалюючи, руйнуючи? Зверніть увагу на ситуацію до анексії Криму та початку війни на Донбасі: меншість хотіла вступу до НАТО за соцопитуваннями. Щойно Росія розпочала бойові дії – захотіла більшість, понад 60%”, - сказав Мусієнко.

Він зазначив, що своїми діями Росія відколює Україну від себе, що призведе до серйозного протистояння у Європі.

“Які наслідки для Росії? Будуть військові втрати, хоч би як там було. При всьому тому, що там армія більша, сильніша, але вони будуть. По-друге, багато нелояльного населення. Це не так просто тримати в окупації. Це величезні ресурси. Третє: реакція яка буде Заходу? Це можна забути про “Північний потік-2” однозначно”, - додав Мусієнко.

Популярні новини зараз

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Леді Гага вперше показала себе без макіяжу: "Страшно..."

7 днів вихідних для тисяч українців – від Кабміну вимагають офіційно затвердити новий робочий графік 

Лілія Сандулеса нарешті розповіла, чого натерпілася у шлюбі з Іво Бобулом: "Це була помилка"

Показати ще

За його словами, якщо Росія відкрито вестиме війну, то припиняться спільні інвестиційні проєкти з Європою, а також запровадять політичні та економічні санкції.

Як повідомляв Знай.ua, Юрій Атаманюк розповів про негативні наслідки революцій.

Крім цього, Знай.ua повідомляв, що Руслан Бізяєв заявив, що, швидше за все, конфлікт на Кавказі вирішуватимуть дипломатичними методами.