Про це він сказав в ефірі програми “Культ Особистості” з Русланом Бізяєвим.

“Європа – це торговий партнер, без якого Росія не може обійтись. Нещодавно було обчислено, що при припиненні відносин із Європою рівень життя росіян впаде втричі. Це неприйнятно для Росії. Скільки б вони не показували свою міць та свої амбіції, неприйнятно для Росії втричі знизити рівень життя населення. І тому, так чи інакше зв'язки з Європою продовжуватимуться”, - сказав Соломон Манн.

Він зазначив, що Європа також не може припинити зв'язки з Росією, оскільки від цього залежить мир у самій Європі.

“Вони стоять на межі кризи також. Їм також важко. І вони не можуть різко взяти та скоротити одного з важливих економічних партнерів. Ні Китай, ні Росія не можуть зупинити зв'язки з ними. Навіть скоротити наполовину”, - додав Манн.

За його словами, коли Україна була під заступництвом Європи, Росія не могла вести жорстку переговорну політику, щоб не зіпсувати відносини. Але коли Україною почали займатися США, з якими Росія має ворожі відносини, їхня риторика змінилася.

Популярні новини зараз

Центр Києва перекрили перед виступом Зеленського: чергують силовики з автозаками, всі фури перевіряють

Тіна Кароль зізналася у почуттях, вмить розбивши серця: "Скучила..."

Володимир Зеленський порахує українців разом з Apple: "Стане другою країною в світі"

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Руслан Бізяєв зазначив, що швидше за все конфлікт на Кавказі вирішуватимуть дипломатичними методами.

Крім цього, Знай.ua повідомляв, що Богдан Петренко заявив, що Лукашенко практично не відіграє жодної ролі у своїй країні.