Про це він розповів у своєму блозі.

«Давайте розглянемо варіант, що цих біженців розмістять в Україні!» – це, звичайно, викликало феєрію коментарів у бік Німеччини. Хлопці, не можна так працювати на росіян», - зазначив Загородній.

За словами експерта, люди, які перебувають на кордоні з Польщею, не є мігрантами насправді. На його думку, це люди, яких спеціально завезли, за рішеннями урядів Росії та Білорусі.

«Це завезені люди з країн Близького Сходу, щоб розгойдувати ситуацію в Європейському союзі. Вони ставлять ЄС на розтяжку: або пускайте цих людей або, якщо ви стрілятимете, ви виступатимете як терористи», - сказав Загородній.

Як зазначив політолог, це навряд чи ініціатива Лукашенка, а за цим стоїть Москва. На думку експерта, Німеччина вдає, що Росія тут ні до чого, а нарікає все на Лукашенко, тому що, за словами політолога, Німеччина вже давно є союзником Росії.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: "вторгнення" на кордоні України, вихід з карантину, слов'янська бабуся для Мер'єм Узерлі та втрачене щастя "Холостячки" Огнєвіч 

Роман Свечкоренко розкрив таємницю творців "Холостячки": не підпускали до Злати Огнєвіч до фіналу і приховали розлучення

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Тарас Загородній розповів, чому з'явилися супротивники вакцинації.

Також Знай.ua публікував слова Загороднього про Разумкова: Він показує, що альтернатива є.