Його коментар прозвучав у програмі «Розвилка».

«Україні потрібна поява нових еліт. Крім того, необхідні політична, економічна, гуманітарна та соціальна реформи. І це повинні бути справді реформи, а не їхня імітація. Доведеться попрацювати п'ять-сім років, причому перші два роки буде особливо важко. Далі – вже легше. Після цього українці почнуть повертатися з-за кордону до своєї країни. Річ у тому, що ми маємо стати привабливою країною, тобто такою, в якій люди хочуть жити. Люди мають прагнути їхати сюди, а не звідси. Такий стан справ і буде показником успіху перетворень», - каже політолог.

Він також торкнувся питання, чому українцям доводиться так дорого платити за свій газ.

«У ціні газу в Україні існує величезна корупційна складова. Тому споживачам доводиться платити за газ понад сім гривень там, де інакше могло б вистачити двох-трьох», - зазначає Руслан Бізяєв.

Популярні новини зараз

22-річний патрульний переходив колії і потрапив під потяг, колеги у скорботі: "Служив з честю та гідністю"

24 тисячі гривень за воду, 174 - за тепло: експерти підрахували, у скільки українцям обходиться комуналка Ради

Дайвери натрапили на гігантського морського хробака - майже як в "Дюні"

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він заявив, що Олександр Лукашенко, організувавши проблему мігрантів на польському кордоні, досяг визнання з боку Європи.

Також Знай.ua повідомляв, що, на думку Бізяєва, подальше посилення війни на Донбасі призведе до небажаних для Росії наслідків.