Про це йдеться на офіційному сайті Національного Корпусу.

«Радий бачити так багато молодих хлопців та дівчат, які небайдужі до долі країни. Приблизно у вашому віці я разом з побратимами свого часу відправлявся на фронт. А до того багато років поспіль я брав участь у подібних вишколах. Сьогодні ваша черга заступати на сторожову заставу національних інтересів, тож тренуйтесь сумлінно. Можливо, одного дня ці знання вам знадобляться», - заявив під час вишколу керівник Київського осередку Нацкорпусу Сергій Тамарін.

Як зазначено у публікації, у заході взяли участь понад 200 учасників, які мали доступ до великої території для відпрацювання тактичної роботи, маючи турнікети, піротехніку і багато макетів зброї. На сайті зазначено, що вишкіл був проведений з метою навчити людей основам цивільної оборони.

«Сучасна війна має гібридні форми. У 2014 це були квазіреспубліки, сьогодні це мігранти. Але одне лишається незмінним у війнах всіх поколінь та народів – це відвага воїнів, їх майстерність та вірність ідеалам. Під час тренування не забувайте про це», - зазначив під час заходу речник Нацкорпусу Данило Брусов.

На сайті сказано, що Національний корпус анонсував наступний вишкіл, який відбудеться 27 листопада, одразу на двох локаціях у Києві.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 1 жовтня: розлучення Брежнєвої та Меладзе, нові росіяни в пакетах, причина смерті Єлизавети II та зростання цін на фрукти Сало дорожче за м'ясо: улюблений продукт українців переходить у розряд делікатесів У "Дизель-шоу" показали, як вразили українські дідусі: ледь човгає, а біжить за зброєю Найскладніший опалювальний сезон: українцям підказали дешевий варіант обігріву будинку
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, ветерана Дмитра Кухарчука за рішенням суду відпустили з під варти.

Також Знай.ua повідомляв, що Національний Корпус анонсував конференцію з приводу міграційної кризи.