Свою думку він висловив в ефірі програми Мирослави Бобровської «Як насправді?».

«Постійно порівнювати Путіна та Лукашенка безглуздо. Згадайте, 1994 року, коли Лукашенко очолив Білорусь, Путін носив валізку за Собчаком. Лукашенко перебуває у більш важкій ваговій категорії, ніж Путін, просто майданчик у нього менший. Адже Білорусь маленька, там лише шість областей. Лукашенко погодився на союзну державу для того, щоб самому стати наступником Єльцина. А тоді все йшло до цього. Путін же 2000 року «вистрілив» лише завдяки новому рівню політтехнологій та зростанню цін на нафту», - вважає гість програми.

А в Білорусі, зазначає він, нафти немає, і умови там зовсім інші.

«Лукашенко завжди йшов до своєї мети, не зупиняючись ні перед чим. Тому немає сенсу говорити, наприклад, що він став правою рукою Путіна – кожен із них сам по собі. І те, що відбувається зараз, не можна назвати їхньою спільною грою», - каже Всеволод Непогодін.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський порахує українців разом з Apple: "Стане другою країною в світі"

Від 2400 до 3900 гривень: українців у 2022 році очікують 7 підвищень пенсій - коли і на скільки

Вийшла заміж двічі, став батьком і перемогла рак: що змінилося в життях зірок "Величного століття" за 10 років

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше політолог Тарас Загородній висловив упевненість у тому, що за кризою на польсько-білоруському кордоні стоїть Росія.

Також Знай.ua повідомляв, що військовий експерт Ігор Козій назвав цілі, які Путін переслідує при організації цієї кризи.