Про це він розповів у програмі «Акценти» з ведучою Тетяною Резвін.

Передусім експерт говорить про Великобританію, яка останніми роками виявляє значну зацікавленість у політичній ситуації в Україні. За його словами, Британія хоче більш активно проявляти себе і в Україні, і у Східній Європі загалом.

Це, підкреслює Нагірний, є частиною загального британського курсу. «Що стосується військових та можливої присутності військових інших країн в Україні у такий момент напруги та розширення агресії РФ, мені здається, що тут працює ще один фактор, який свого часу використовували США та інші країни НАТО», - міркує він. Зокрема, розповідає експерт, подібне було із ймовірною небезпекою для Балтійських країн, коли РФ розпочала свою агресію проти України у 2014 році.

Як він зазначає, тоді там з’явився контингент американських військових та військових інших держав НАТО. З іншого боку, міркує Нагірний, ці війська не грали надто великої ролі в обороні, не були учасниками жодних захисних дій, а стали радше символічним кроком та сигналом президенту РФ, що напад торкнеться інтересів НАТО та США зокрема.

На думку гостя програми, зараз цей же мотив є ключовим і щодо України. Зокрема, каже він, свою готовність надати Україні підтримку виразила не лише Великобританія, але й Швеція. «Тому саме такий крок в даній ситуації свідчить про те, що Швеція має намір комплексно розвивати свої стосунки з Україною. І свідчить також про те, що Швеція бачить у цьому перспективу», - міркує експерт.

Популярні новини зараз

Доведеться мазати маргарин? Українцям розкрили очі на нові цінники вершкового масла, до кінця року піднімуть ще на 15%

7 днів вихідних для тисяч українців – від Кабміну вимагають офіційно затвердити новий робочий графік 

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

"Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, чого хотіла найбільше за все, Олександр Еллерт до цього не додумався

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Нагірний розповів, до чого готуватися Україні у зв'язку з проведенням окупантами воєнних зборів на Донбасі.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв назвав наслідки для Росії у разі військової ескалації на Донбасі.