Про це він розповів у програмі «Акценти» з ведучою Тетяною Резвін.

Передусім експерт говорить про Великобританію, яка останніми роками виявляє значну зацікавленість у політичній ситуації в Україні. За його словами, Британія хоче більш активно проявляти себе і в Україні, і у Східній Європі загалом.

Це, підкреслює Нагірний, є частиною загального британського курсу. «Що стосується військових та можливої присутності військових інших країн в Україні у такий момент напруги та розширення агресії РФ, мені здається, що тут працює ще один фактор, який свого часу використовували США та інші країни НАТО», - міркує він. Зокрема, розповідає експерт, подібне було із ймовірною небезпекою для Балтійських країн, коли РФ розпочала свою агресію проти України у 2014 році.

Як він зазначає, тоді там з’явився контингент американських військових та військових інших держав НАТО. З іншого боку, міркує Нагірний, ці війська не грали надто великої ролі в обороні, не були учасниками жодних захисних дій, а стали радше символічним кроком та сигналом президенту РФ, що напад торкнеться інтересів НАТО та США зокрема.

На думку гостя програми, зараз цей же мотив є ключовим і щодо України. Зокрема, каже він, свою готовність надати Україні підтримку виразила не лише Великобританія, але й Швеція. «Тому саме такий крок в даній ситуації свідчить про те, що Швеція має намір комплексно розвивати свої стосунки з Україною. І свідчить також про те, що Швеція бачить у цьому перспективу», - міркує експерт.

Популярні новини зараз
Сало дорожче за м'ясо: улюблений продукт українців переходить у розряд делікатесів І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися На українських АЗС піднялися ціни на бензин: яка ситуація з іншими видами палива Українці можуть отримати надбавку до пенсії у розмірі 20%: хто має на неї право
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Нагірний розповів, до чого готуватися Україні у зв'язку з проведенням окупантами воєнних зборів на Донбасі.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв назвав наслідки для Росії у разі військової ескалації на Донбасі.