Свою думку він висловив у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24».

«Власник Шулявського мосту привів його в убитий стан, а потім вирішив передати місту. Такий щедрий жест. Карл Маркс, якщо не помиляюся, писав: якщо забезпечити капіталу 300 відсотків прибутку, то немає такого злочину, яким він не піде. А в цьому випадку йдеться про дуже великі гроші. Але найприкріше не це. Ми виставляємо на приватизацію те, що було створено 40-50-60 років тому, а зараз нічого не створюємо. Наразі президент приходить з інспекцією на вокзал і обіцяє, що до кінця місяця «Укрзалізниця» отримає сто нових вагонів. Але хто підсунув йому такі цифри? Скільки часу потрібно зробити один вагон? На це знадобиться не один місяць, і, можливо, навіть не три», - каже гість програми.

За його словами, така обіцянка може мати сенс лише в тому випадку, якщо вагони вже стоять на складі готової продукції, але цей варіант він вважає малоймовірним.

«Можливо, влада розраховує на те, що згодом ми забудемо її обіцянки», - припускає Віталій Романченко.

Популярні новини зараз

Олександр Еллерт розірвав всі стосунки з Ксенією Мішиною, крапку поставлено: "Дайте нам спокою"

Дольф Лундгрен та Джоні Депп зізналися, що дуже змінилися після народження доньок: "Не уявляв, що можна так сильно любити"

0,2 не вирок? У суді розповіли, в яких випадках українців не оштрафують за п'яне водіння

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він вказав на відмінності бюджету на 2022 рік від попереднього.

Також Знай.ua повідомляв, що Романченко розкритикував ідею максимального усунення української держави від участі в соціально-економічних процесах.