Про це йдеться на офіційному сайті Національного Корпусу.

«На північ від нашої області руками Путіна та Лукашенка штучно створена міграційна криза, яка відбувається паралельно з поглинанням Росією Білорусі та військовими маневрами РФ біля східних кордонів нашої держави», - зазначив організатор заходу керівник Волинського осередку Нацкорпусу Андрій Д’яченко.

У публікації сказано, що учасники заходу мали змогу навчитися поводженню зі зброєю, а також попрактикуватися у стрільбі. На сайті сказано, що тренування проводилося у зв’язку із загостреною ситуацією на західному кордоні України.

«Захід зібрав різні соціальні групи – від студентів до представників місцевого самоврядування, ветеранів, волонтерів та цивільних. Захистимо Україну разом!», - сказано у публікації.

Популярні новини зараз
Сало дорожче за м'ясо: улюблений продукт українців переходить у розряд делікатесів І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися Українці можуть отримати надбавку до пенсії у розмірі 20%: хто має на неї право Світло доведеться економити: здорожчання електроенергії на 84% не залишить вибору, яким буде тариф для населення
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Національний Корпус провів у Києві вишкіл з метою навчити населення цивільній обороні.

Також Знай.ua повідомляв, що ветерана Дмитра Кухарчука за рішенням суду відпустили з під варти.