Про це він розповів у своєму блозі «Історичні хроніки».

«Розвиток міжнародної ситуації в Європі наприкінці 1930-х років невблаганно вів до нового збройного зіткнення між великими державами. До кінця 1938 року Версальська система в Європі практично припинила своє існування, а Мюнхенська угода значно посилила Німеччину», - розповів Бізяєв.

За його словами, в цих умовах німецьке керівництво поставило перед собою нову зовнішньополітичну мету досягти гегемонії в Європі, закріпивши за собою роль великої світової держави. Політолог зазначив, що внаслідок загарбницьких дій Німеччини та Італії в березні - квітні 1939 р. у Європі почалася передвоєнна політична криза - період безпосередньої розстановки військово-політичних сил у передбаченні ймовірної війни.

«Хоча Мюнхенська угода створила нову політичну обстановку в Європі, вона розглядалася всіма великими державами як черговий етап їхніх взаємин. Ситуація осені 1938 - літа 1939 років у Європі була заплутаним клубком дипломатичної діяльності великих держав, кожна з яких прагнула до досягнення власних цілей», - заявив Бізяєв.

Популярні новини зараз

ЗНО-2022 з новими правилами: коли перші іспити, що потрібно оформити і як обирати свої предмети 

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Максим Галкін ридає через непоправну втрату, Алла Пугачова не зарадить: "Страшна трагедія"

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, раніше Бізяєв розповів про зміни в економіці після Першої світової війни

Також Знай.ua повідомляв, що Бізяєв розповів про договір в Рапалло між СРСР і Німеччиною.