Про це він розповів у своєму новому блозі на YouTube.

«Спрощена система оподаткування обліку та звітності, яка створена наприкінці 90-х, створила понад 5 мільйонів робочих місць. Навіть на сьогодні ФОПи дають близько 40 мільярдів гривень надходжень до бюджетів різного рівня. Це зайняті підприємці, ваші колеги та друзі, які мають якусь перукарню, пекарню, можливо, вони щось продають чи реалізують. На сьогодні підприємців спрощенців або ФОПів, як їх називають, майже 2 мільйони. З членами родин – це близько 5 мільйонів людей, а з найнятими працівниками – це 3 мільйони працездатних громадян», - підкреслив він.

Доротич сказав, що ця верства незалежних українців є показовою, тому що завдяки ініціативі свого часу Кучми, Уманського, Тігіпко та Кужель була запроваджена система спрощеного оподаткування обліку та звітності. Ця система дозволила, підтвердив він, створити клас незалежних українців, тому що ці люди створили собі робочі місця, заробляють гроші та на них фактично не має впливу держава. Немає впливу той чиновник, який звик все регулювати та контролювати, акцентував він, і не для того, щоб нам жилось краще, а для того, щоб можна було вичавити копійку.

«Ні для кого не секрет, що найбільш прибутковий бізнес в Україні – це знаходження у владі. Влада дає можливість отримати статки, дає можливість отримати те, що вам не належить. Бо у влади є всі інструменти, щоб забрати те, що їй подобається. Отже, спрощена система оподаткування дозволила створити такий клас мікропідприємців, які є не залежать від отого чиновника. І це постійно почало муляти наших корупціонерів, які сидять на владних кріслах заради особистого збагачення. Тому що всі мікропідприємці – не підконтрольні владі та є небезпечні для корумпованої влади», - резюмував він.

Популярні новини зараз
"Не забудьте...": "Київводоканал" терміново звернувся до українців "Нафтогаз" попередив про важливі зміни: для кого починають діяти нові правила Хаял Алекперов з "Битви екстрасенсів" розповів про свою тривогу на рахунок війни: "Побачив Ісуса, який ходить Майданом" Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Доротича, що на жаль, майбутнє для ФОПів в Україні примарне.

Також раніше для Знай.ua Сергій Доротич заявив, що рух «SaveФОП» фінансується самими ж учасниками руху.