Про це він розповів у своєму новому блозі на YouTube.

«Як легальний підприємець ФОП, який продає якийсь товар, я є не конкурентним порівняно з нелегальним бізнесом, бо сплачую податки й до мене приходить перевірка. Кожна друга реалізація товару в Україні є нелегальною. А отримавши додаткову регуляцію, ми отримуємо більші витрати та стаємо ще більше не конкурентними. Мені легше закритися та піти працювати в тінь, щоб бути таким самим нелегалом і держава не отримувала нічого. Ми зробили опитування у спільноті «#SAVE ФОП» і 60-70% підприємців сказали, що якщо зазначені норми не будуть переглянуті, то ФОПи здадуть свої свідоцтва та підуть в тінь», - підкреслив він.

Доротич сказав, що від таких дій підприємців держава однозначно нічого не виграє. Байки, які нав’язують з екранів телебачення, повідомив він, хотілося б спростувати. Всі споживачі мають право на чек, про який нам говорять, підтвердив він, але на чек друкований, де ви не зобов’язані давати свій номер телефону, електронну пошту, купляючи той чи інший товар. Людина має право вимагати чек доступний, акцентував він, а тому, якщо підприємець має смартфон і в нього щось купляють, то він вимушений мати ще й принтер.

«Уявіть собі розмаїття наших підприємців на всіх базарах України, де вони стоять зі смартфонами та принтерами на шиї. Прекрасна картина, але я її собі уявляю тільки у страшному сні. Сьогодні ми маємо дуже багато міфів від влади, бо вона стала ще більш цинічною та витонченою у своїй брехні. Влада зробила висновки з попередніх помилок та майданів. І вона зараз дуже вміло маніпулює та ігнорує протести. У 2010 році ми вирішили проблему за три місяці, у 2015 році був майдан проти РРО близько пів року, а зараз йде супротив з вересня 2019 року. Але діалогу немає і все, що ми підприємці можемо зробити, - це знову об’єднатися у єдиному прагненні зберегти свій бізнес», - резюмував він.

Популярні новини зараз

Оля Полякова розповіла, як працювала глоткою по 230 днів: "Приїхала, труси поміняла і поїхала"

Леді Гага вперше показала себе без макіяжу: "Страшно..."

Новий прожитковий мінімум: скільки українці почнуть отримувати пенсій, зарплат та соцвиплат з 1 грудня

В Україні втричі виростуть ціни на олію, експерти підрахували, скільки коштуватиме найважливіший продукт після хліба

Показати ще

Раніше Доротич заявив, що малі підприємці не хочуть бути гарматним м'ясом для політиків.

Також Знай.uа повідомляв, що Доротич розповів про комунікацію з владою.