Про це він розповів у програмі Петра Охотіна «Tiger news».

«Зараз ми запускаємо на «Марбексі» рейтинг українських художників, які мають успішні продажі на аукціонах. Першим був Іван Марчук, днями я запускаю рейтинг Олександра Ройтбурда. Криволап ми робили на ArtsLooker, і буде після Ройтбурда нова версія по Криволапу. Це потрібно тому, що аукціонні результати є доволі закритими. На Крісті, Сотбіс, Філіпс ще можна побачити відкритий прайс, за скільки була продана картина. А порівняно з українськими аукціонами Золотий перетин, Дукат ця вся інформація закрита. Але мені присилають редакції звіт про результати аукціонних продажів, де я маю інформацію щодо певного художника, за скільки його робота була продана», - каже він.

Щодо вартості робіт українських художників він зазначив: все залежить від сегменту ринку.

«Різні галереї інформацію приховують, не хочуть ділитися, скільки там було продано робіт. Можна відштовхуватися тільки від даних по публічних торгах, це аукціонні будинки. Якщо так взяти, то це 4 – 5 тисяч доларів за картину маловідомих художників, які відносяться до другої категорії арт-ринку. Це є сегмент арт-ринку. Є чотири рівня арт-ринку в Україні, і потрібно кожен рівень арт-ринку розглядати окремо», - пояснює експерт.

Популярні новини зараз

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

Злата Огнєвіч відповіла за інтим на "Холостячці" після бурхливостей в басейні з Дімою Шевченком: "Це можливо"

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Микола Давидюк розповів, як можна співпрацювати з Ілоном Маском та розвивати український потенціал

Також Знай.ua повідомляв, що Володимир Єзерський обґрунтував необхідність мріяти та грати.