Про це він розповів у прямому ефірі програми «Прогноз».

«Поки що долар по 30 нам не загрожує, але якщо тенденція в нашій економіці не буде переламана, то курс 30 за долар може нам здатися найменшим. Проблема не в тому, що немає долара, а в тому, що надрукували надто багато гривень. У всьому світі долар девальвує, але лише у нас він ревальвує», - сказав Бізяєв.

Як зазначив політолог, долар може зміцнитися, якщо Федеративна резервна система США змінить свою політику щодо грошової емісії.

«Зараз ФРС друкує близько 120 млрд доларів на місяць, і якщо вони зупинять цю тенденцію, то міжнародний спекулятивний капітал знову побіжить у долар, тому долар зміцниться», - підкреслив Бізяєв.

На думку політолога, зараз найкраще зберігати свої заощадження не у фіатних валютах, а у золоті чи сріблі. Також експерт скептично висловився про вкладання грошей у біткоїн.

Популярні новини зараз

Донька Ніни Матвієнко Тоня розкрила правду про розлучення матері після 40 років подружнього життя: "Втомилися, хочуть самі пожити"

Катя Осадча засумувала через маленького сина від Юрія Горбунова: "Так швидко росте"

Злата Огнєвіч відповіла за інтим на "Холостячці" після бурхливостей в басейні з Дімою Шевченком: "Це можливо"

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Показати ще

«Концепція біткоїну і взагалі будь-яких недержавних криптовалют – це стягнути на себе всю чорну готівку спекулятивною мірою, а потім обвалити її. Держава ніколи не допустить функціонування паралельної валюти на своїй території, тим більше цього не допустять транснаціонали», - сказав Бізяєв.

Як повідомляв Знай.ua Руслан Бортник заявив, що розслідування про вагнерівців було предметом торгів.

Також Знай.ua публікував слова Михайла Чаплиги: Нам кажуть, що шістсот британських спецназівців буде чомусь розміщено в Україні.