Його слова прозвучали у програмі Мирослави Бобровської «Як насправді?».

«Якщо підприємці не можуть організувати власний протест, то хто тоді може? Звичайно, ми самі скидаємося. У нас чи не єдина громадянська організація, яка має публічні відкриті рахунки. Будь-яка людина може зайти на сайт «ПриватБанку», ввести код ЄДРПОУ та переглянути рух грошей за нашими рахунками. Можна подивитися, хто переказав нам гроші та на що ми їх витратили. У нас все прозоро, і я від початку вибудовував систему саме так. Я з досвіду знаю, що гроші – дуже хитка субстанція, на тлі якої постійно виникають конфлікти», - каже гість програми.

За його словами, він з першого дня існування організації вимагав публічності та прозорості у фінансових питаннях.

«Це одне з тих питань, які розділили нас із нечистими на руку колегами. Адже люди бувають різними: хтось йде в рух, щоб боротися, а хтось – щоб збагатитися», - зазначає Сергій Доротич.

Популярні новини зараз
Росіяни не встигли вiдгорювати за Лиманом, як ВСУ активізувалися під Херсоном: "Погралися у СВО і досить" 5 улюбленців долі, яким казково пощастить у жовтні 2022: Тамара Глоба назвала везунчиків серед знаків Зодіаку Українцям з 1 листопада світять додаткові 2200 гривень та гуманітарна допомога: у Мінінтеграції розповіли, кому це дістанеться Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він заявляв, що якщо влада не дослухається вимог ФОПів, то вони підуть у тінь.

Також Знай.ua повідомляв, що на думку Доротича, найприбутковіший бізнес в Україні – це перебування у владі.