Про це вона розповіла у програмі «Конституційна кухня» Геннадія Друзенка.

На думку Кириченко, ключову роль тут відіграє відсутність відчуття того, що Конституція – це наша цінність, а не «даність» зі сторони влади.

«По факту сам конституційний процес після 90-х років, не можна сказати, що був узурпований, але він в цілому відбувався в межах тої Верховної Ради. Конституційний процес був зовсім без залучення людей, які проголосували за незалежність і мали б стати тим джерелом влади. Але вони не стали», - розповіла Кириченко.

За словами експертки, до цього люди також жили з Конституцією, проте вона була декларативною. Вона додала, що від тоді і до сьогодні не відбулося того політичного процесу, коли громадяни розуміли б, що Конституція – це їхня суспільна угода і їх цінність.

«Навпаки кожен раз люди, які свідомо на це дивились, розуміли і читали, вони бачили, що в принципі Конституція є картою, яку розігрують політики лише в певний політичний момент, виходячи суто з політичного інтересу», - заявила Кириченко.

Популярні новини зараз
Натискання ядерної кнопки путіним та реакція заходу: експерт розповів, чого можна чекати 25 вересня з очей ікони Пресвятої Богородиці Боянської потекла сльоза: сильна молитва Діві Марії про захист Хто отримає збільшені пенсії з 1 жовтня: названо конкретні суми та категорії осіб Сергій Притула "розчавив" путіна, як комашку і розклав усе "по поличках": "Ботоксна ср*ка"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Кебуладзе заявив, що відповідальність – необхідна складова свободи.

Також Знай.ua писав про те, що Рохов розповів, звідки ростуть «ноги» всіх проблем української політики.