Про це вона розповіла в програмі «Конституційна кухня» Геннадія Друзенка.

«Чому я вважаю, що відкривається вікно можливостей: тому що перший раз за всі часи нарешті в парламенті реєструється закон про внесення змін до Конституції від народних депутатів більшості, а не як до цього було, що це робив швидко президент. І ці підписи збираються майже 5 місяців. Це якесь усвідомлення, що, по-перше – це певний мандат парламенту, і що це обов'язково має бути процес. Прецедент знаковий», - розповіла Кириченко.

Вона додала, що після того влітку утворилось міжфракційне об'єднання. За її словами, у нас є більшість, але ініціатори цього об'єднання з більшості розуміють, що внесення змін до Основного закону має бути широким процесом в парламенті і поза ним. Кириченко вважає, що міжфракційне об'єднання за конституційну реформу і ефективну владу говорить про те, що більшість парламентарів бачать в цьому проблематику, готові спілкуватися і відкинути політичні моменти коли вони голосують за закони.

«Якщо вони об'єднуються, вони розуміють, що конституційний процес над політичним інтересом. І вони йдуть на це. Наскільки вони глибоко це усвідомлюють – мені складно сказати. Але принаймні на публічні консультації вони схвально реагують. Принаймні ініціатори цих процесів. Це вікно можливостей, на мій погляд», - заявила Кириченко.

Популярні новини зараз

61-річний водій помер за кермом після порятунку пасажирів: "відчував" смерть і висадив до ДТП

Прихильники НКВС розстріляли 15-17 літніх хлопців у різдвяному вертепі: дітей поховали, а вбивць "сховали"

"Ганьба, нагадує ковбасу": нестаріюча Хайді Клум без трусів засвітила свою "хвіртку"

Тотальний локдаун в Україні: Денис Шмигаль зробив нову заяву про карантинні обмеження

Показати ще

Знай.ua повідомляв думку дипломата Олександра Щерби про те, що Україну представляють країною, яка ніяк не може знайти себе.

Також Знай.ua повідомляв пояснення Олеся Донія, чому кожна влада в Україні думає, що вона прийшла назавжди.