Про це він розповів у програмі Олексія Толкачова «Толкова розмова».

«Якщо цю структуру правильно розвинути, ми зможемо зробити мільйон туристів, а не 124 тисячі. Це будуть зовсім інші цифри завезених інвестицій в Україну. Я пам'ятаю той період, коли Прип'ять хотіли зрівняти із землею. Я тоді дуже мало спав, бо переживав за Прип'ять. На практиці було кілька обвалів будівель на той момент, і жодного критичного підняття рівня радіації не сталося», - каже він.

За словами Ємельяненка, більшість будівель усередині чисті.

«Якщо на вулиці, наприклад, 50 мікрорентген, то у будівлі – 10-12 мікрорентген. Це не фон від Чорнобиля, це звичайний природний фон. У нас у Києві такі ж рівні. Більшість квартир на момент аварії було закрито, і туди ніякі ізотопи не потрапляли. Потрапляли в малій кількості найактивніші. А найактивніші ізотопи, ми знаємо, розпадаються, напіврозпадаються та повністю розпадаються у перші дні, місяці. Наразі минуло 35 років», - переконує він.

Нині залишилися лише низькі похідні Плутонія, які житимуть сотні, тисячі років. Але вони того збитку організму вже завдати не можуть, вони не активні самі по собі.

Популярні новини зараз

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Дівчина встала на коліно перед відкинутим Огнєвіч Максом Тарапатою: "Пропозиція руки і серця"

Володарка найбільших сідниць у світі Наташа Краун вийшла полювати на холостяків у леопардових лосинах: "Схожа на рибу"

Тотальний локдаун в Україні: Денис Шмигаль зробив нову заяву про карантинні обмеження

Показати ще

Знай.ua повідомляв, що Сергій Гайдай вважає Україну «державою імітації та обману».

Також Знай.ua повідомляв, що Дмитро Раїмов розповів, чого не враховують політтехнологи, які продукують скандали.