Про це він розповів у своїй програмі «Контрольний удар».

Ялі зазначив, що пресмарафон президента став головним інформаційним приводом останніх днів. За його словами, при його перегляді впадала в око зайва емоційність президента, який і раніше не завжди стримував емоції під час спілкування з журналістами.

«І якщо з Шустером Зеленський ще намагався стримуватися, то коли черга дійшла до головного редактора «Цензор.нет» Юрія Бутусова, «планка» остаточно впала», - вважає Ялі.

На його думку, тактика полягала в тому, щоб приголомшити журналістів закидом «сенсації» про підготовку держперевороту, а також відвести дискусію в потрібне русло, відволікаючи від заготовлених незручних питань працівниками медіа. При цьому політолог відзначив одну з найгарячіших суперечок на цьому пресмарафоні – розмову Зеленського з Юрієм Бутусовим.

«Винні і перейшли межу дозволеного обоє. Не може президент держави спілкуватися з журналістами у такій манері. Але й журналісти повинні дотримуватись рамок пристойності у спілкуванні з главою держави та шанобливо ставитися до своїх колег. На жаль, це вже тренд і нічого хорошого Україні як державі він не несе», - зазначив Ялі.

Популярні новини зараз

Учасників "МастерШеф" змусили приготувати шедевр, поки горить маленька свічка: закінчилося сльозами та істерикою

Футболіст Олег Данченко вперше прокоментував смерть дружини: не може змиритися з втратою

Що сталося з героями серіалу "Кадетство": Соболєв безслідно зник, а Синіцин "посунув" Малахова

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Олег Саакян розповів про рейтинги політичних партій в Україні.

Також Знай.ua повідомляв, що політичний експерт Андрій Золотарьов розповів про становище «Батьківщини» та «Європейської солідарності».