Про це він заявив у своєму блозі в YouTube.

Подорожній нагадав про женевську зустріч Джо Байдена та Володимира Путіна, за якою з великою надією спостерігали в Україні. Проте, за його словами, виявилось, що головним питанням перемовин був Китай, адже американському президенту необхідно було зрозуміти, якою саме буде політика Москви у протистоянні Вашингтона та Пекіна.

Таким чином, зазначив політтехнолог, Байден шукав важелі впливу та мотиви, які сприяли б невтручанню Москви в американо-китайський конфлікт.

«Надійні джерела вказують на те, що в найближчій перспективі можливе загострення міждержавних відносин РФ та КНР. Для Москви не прийнятна роль «молодшого партнера» Пекіна на фоні карколомного зміцнення КНР. Прірва в економічному та технологічному розвитку країн все більше поглиблюється. Розмір російської економіки дорівнює одній китайській провінції Цдзянсу», - заявив Подорожній.

За його словами, Москві не подобається збільшення геополітичного впливу Пекіна в Центральній Азії, Закавказзі, Африці, успіх ініціативи «Один пояс один шлях», яка повністю затьмарила російський Євразійський економічний союз. Крім цього, додав експерт, ШОС, де Пекін виступає першим номером, стає більш фундаментальним наднаціональним органом, ніж очолюваний Москвою ОДКБ.

Популярні новини зараз

Петру Порошенку обрали запобіжний захід, центр Києва оточили сотні правоохоронців: ексклюзивний репортаж з місця подій

Зірка "Вагітна в 16" трагічно пішла з життя, через 4 місяці після загибелі коханого: "Пам'ятайте і моліться..." 

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Показати ще

«Також, конкретні амбіції Китаю щодо Арктики. Силовий блок Кремля незадоволений поширенням китайської м’якої сили на території РФ, вбачаючи в ній загрозу національній безпеці», - пояснив Подорожній.

Як повідомляв Знай.ua, Андрій Єрмолаєв передбачає, що в майбутньому втручання ззовні у справи України лише посилюватиметься.

Крім цього, Знай.ua повідомляв, що Богдан Петренко заявив, що Лукашенко практично не відіграє жодної ролі у своїй країні.