Про це він розповів у новому випуску програми «Акценти» з ведучою Тетяною Резвін.

«Центр Разумкова опублікував дані соціологічних досліджень з похибкою понад 2%, що 49,6% у Зеленського і 50,4% у Разумкова. Тобто, якщо Разумков гіпотетично виходить у другий тур, то має шанси перемогти у другому турі всіх, хто з ним туди потрапить. Тепер завдання у Разумкова потрапити у другий тур. І тут питання як Разумков буде себе позиціонувати та чи отримає він стільки довіри, щоб рости. Як він буде вести компанію та будувати партію, тут є купа факторів», - підкреслив Клочок.

Експерт сказав, що у Разумкова сто відсотків є потенціал росту, тому що він забирає дуже багато голосів саме у Зеленського. А виборець Зеленського - це центрист, який розчарувався, вважає він, тому частина виборців залишиться в нього, частина буде мігрувати кудись. І одним із таких пунктів буде Разумков, впевнений він, але якщо з’явиться хтось на кшталт Разумкова, то й туди буде перетікання голосів. Не виключно, що можуть запустити ще одного кандидата, гадає він, щоб потенційно він відбирав голоси у Разумкова.

«А з Порошенком Зеленському зручно, бо в нього він без проблем виграє у другому турі. На сьогодні це доконаний факт. Рейтинг Порошенка росте не так, як хотілося б, так він стабілізував своє електоральне поле та зберігає його. Тому це питання воно цікаве в цій частині, тому що воно привнесло інтригу. Бо сьогодні з’являється той кандидат, який готовий змагатися з Зеленським в другому турі. Проблема тільки одна, як туди потрапити», - резюмував Клочок.

Популярні новини зараз

Слава Камінська розповіла, як у неї віднімало ноги під час виступів з Сміюхою: "Ходила до психолога"

Катя Осадча вийшла в легкому халатику на вулицю взимку: "За ялинкою не сумую"

Відкинутий Златою Огнєвіч Максим Тарапата знайшов розраду в обіймах кучерявої красуні :"Я балдію"

Володарка найбільших сідниць у світі Наташа Краун вийшла полювати на холостяків у леопардових лосинах: "Схожа на рибу"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, нардеп Артем Дмитрук заявив, що він вважає Разумкова одним із найкращих спікерів Верховної Ради.

Крім цього, Знай.ua повідомляв, що нардеп Артем Дмитрук пояснив, чому "слуги" виключили його із фракції.