Про це він розповів у програмі Юрія Романенка «Романенко. Беседы».

«Велика кількість людей інфантильні, навіть у homo sapiens інфантильність є видовою ознакою, тому що ми соціальні істоти. Людина не стане людиною, якщо не пройде соціальне виховання», - наголосив Гайдай.

За словами експерта, хороший приклад необхідності соціального виховання – це люди, яких з малого віку залишили на виховання тваринам: вони не перетворяться на людей, а ще будуть поганими тваринами через відсутність генетичної пристосованості до життя в дикій природі.

«Людині потрібно 20 років, щоб стати самостійною людською особиною. Залежність від батьків, школи та начальства породжує нашу інфантильність і, на жаль, ми її несемо весь час», - наголосив Гайдай.

Як зазначив політолог, у нашої влади дуже сильно проявлена інфантильність, вони вважають, що вони не можуть помилятися. За словами експерта, виходячи з останнього пресмарафону президента можна було зрозуміти, що з нього виходить риторика «ви всі помиляєтеся, але не я».

Популярні новини зараз

Нехай плацкарт їм буде пухом: поїзд "Укрзалізниці" розвалився на ходу, пасажирам довелося ловити полиці і сумки

"Холостячка" Злата Огнєвіч розсекретила нове щастя, але їй не повірили, як і Ксенії Мішинiй: "Скільки женихів ..а що з Дімою?"

Дружині переможця "Голос країни" Романа Сасанчина натякнули, що пора шукати його по клубах: "Не нагулявся"

Колишня "Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, до кого її ревнував Олександр Еллерт і чи зраджував їй: "Саша позбавив мене невинності"

Показати ще

«Це означає, що людина не здатна до розвитку: якщо ти вважаєш, що не можеш помилятися, то ти не можеш розвиватися», - сказав Гайдай.

Як повідомляв Знай.ua, Руслан Рохов розповів, що впливає на рейтинг правлячої партії.

Також Знай.ua публікував слова Олега Хом'яка: Заява Арестовича відкрила можливість створити хаос тим, хто зацікавлений у цьому.