Про це він розповів у своєму блозі.

«Не лише гучний, а й резонансний виступ президента, бо справді було дуже багато цікавого сказаного. Мені здається, що з головним завданням, а головне завдання президента сьогодні це дати заряд позитиву, енергії та сигнал сили, він впорався. Він не виглядав пригніченим чи розібраним», - зазначив Бортник.

За словами експерта, на виступі у Верховній Раді президент виглядав набагато краще, ніж на останній пресконференції. На думку політолога, за змістом виступ у ВР був набагато кращим, ніж пресконференція, бо в ньому було багато економічних цифр.

«Цей виступ у Верховній Раді був справді більш схожим на аналіз чи спробу аналізу внутрішнього та зовнішнього становища не лише України, а й команди влади. Саме тому президент дуже багато говорив про свої успіхи та плани, хоча половину терміну Зеленський уже відпрацював», - сказав Бортник.

Як зазначив політолог, президент практично не торкнувся проблемних тем, які викликають кризу довіри між суспільством і владою. Також, як зазначив експерт, тема деолігархізації заміняла тему боротьби з корупцією.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: Дантес став "батьком", дружини мобілізованих з "ДНР" скаржаться на знущання кадирівців, якими будуть зарплати у 2023-2024 Експерт передбачив руйнування світового порядку протягом кількох років: через путіна кожна країна світу зможе зберігати ядерну зброю Які документи необхідні для виїзду чоловіків: без цього перетнути кордон не вдасться навіть тим, кому дозволено Гречка, сіль, овочі стрімко дорожчають: українцям підказали 10 способів економії на їжі, можна зберегти 30% грошей
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Руслан Бізяєв пояснив, з чого розпочалося розслідування Bellingcat.

Також Знай.ua публікував слова Сергія Доротича: Кожна друга реалізація товарів та послуг – нелегальна.