Про це він розповів у своєму блозі.

«Це Путін сказав, щоби навесні не заповнювати газові сховища? Це росіяни зупинили два заводи, і на пік епідемії не було кисню у нас в лікарнях? Це все вони, чи це все-таки результат роботи влади?», - сказав Атаманюк.

За словами експерта, влада постійно прагне зняти з себе відповідальність за деякі проблеми в країні, але, на думку експерта, проблеми з енергетикою не вийде перекинути на когось іншого.

«Люди з романтичними та ідеологічними спонуканнями виходили на Майдані проти корупції та за проукраїнську політику. Ми маємо ту саму корупцію, тільки вона ще помножена на непрофесіоналізм сьогоднішньої влади», - наголосив Атаманюк.

Як зазначив економіст, якщо в найближчому майбутньому влада далі продовжуватиме припускатися помилок у керівництві країною, особливо пов'язані з енергетикою, що спричинить віялові відключення, то, ймовірно, що люди почнуть виходити на акції протестів.

Популярні новини зараз
Екстрасенс Макс Гордєєв проговорився про звільнення всіх східних областей України: про що говорить цифра 10 на картах таро Олексій Данилов пояснив, чому оточення путіна вже готове до повалення Путін повторює останні дні Гітлера: "Робить те, що робили нацисти" Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Юрій Атаманюк заявив, що газ мав бути закуплено ще навесні.

Також Знай.ua повідомляв, що Юрій Атаманюк пояснив, чим міграційна криза вигідна урядам Польщі, України та Білорусі.