Про це він розповів у новому випуску програми «Прогноз» з ведучою Любов'ю Завальнюк.

«Люди як локатори весь час розрізняють себе за зовнішніми факторами, добре чи погано вони виглядають. Як тільки ми орієнтуємося на зовнішнє і чим більше у нас орієнтирів у зовнішньому, тим більше у нестабільному стані ми. Нас не навчили жити з собою, ми живемо лише з зовнішнім. І це все починалося з садка, там все було орієнтоване на оцінки, поведінку та наскільки ти добрий», - розповів Новіков.

Новіков сказав, що раніше називали людей двієчниками і це неправильно. Тому що двійка у нього не по всьому, повідомив він, а саме з цього предмета і з певної теми, і це не є вердиктом. Дитина просто цього не знає і їй потрібно це підучити, наголосив він, але у школі так не працює, спочатку треба придавити. І коли дитина отримає п'ятірку, вона не скаже, що вона хороша, помітив він, а вважатиме, що вчителька хороша, бо вона так сказала. І ось ще з садка, вважає він, починається корінь усіх лих.

«Щоб позбутися комплексу громадської думки, потрібно терміново усвідомити, що народилися ми не до батьків, країни, дружини, дітей, а ми народилися до самих себе. В одному реченні знаходиться сенс життя людини – це отримувати задоволення в процесі реалізації власних бажань. Величезне лихо в орієнтації на суспільне схвалення полягає в тому, що у багатьох питаннях ми женемося за тим, що нас навчили хотіти, а не за тим, чого реально хочемо ми», - резюмував Новіков.

Популярні новини зараз

Щасливі Настя Каменських з Потапом нарешті відкрили правду: "Дізналися, що стане мамою"

Олена Зеленська після дня народження президента опинилася за тисячі кілометрів від України: "Сміливо..."

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Романова розповідала, що люди списують все на ретроградний Меркурій, якщо вони не хочуть чимось займатися.

Крім цього, Знай.ua повідомляв, зі слів Ковальського, що у нас зараз той же самий сценарій, який через покоління просто йде по колу.