Про це він розповів у програмі «Знай наших» Тараса Загороднього.

«Ми вже мали досвід, коли було звільнення сільгоспмашинобудування від сплати податку на прибуток. Це була демонстрація того, що підприємства сільгоспмашинобудування Україні потрібні, і вони підтримуватимуться. Але минуло кілька років, і це все скасували, і інвестори залишилися ображеними та приниженими. Я вважаю, що державні програми потрібні, зокрема, багато років діє програма 25-відсоткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки, виробленої в Україні, яка має локалізацію в Україні, для аграріїв», - каже він.

Суть програми полягає в тому, що держава компенсує аграрію, який купив вітчизняну техніку, 25 відсотків від її вартості. Це хороша програма, вона й сьогодні потрібна і виробникам сільгосптехніки, і покупцям, вважає Штутман.

«Інших програм та занепокоєння з боку держави немає. Наприклад, коли прем'єр-міністр нещодавно відвідав Кіровоградську область, він не знайшов часу зустрітися з промисловцями, ні з великим, ні з малим бізнесом. Ми з колегами це обговорювали і вважаємо, що в нас міг би бути канал, на який ми могли б донести ці проблеми до уряду, і він, можливо, якось нашу думку міг почути та запропонувати якісь рішення. Але я гадаю, що компенсація майже неможлива», - констатує промисловець.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Міша Заливако "злив" ідеальну Анну Богдан, ходить вдома в чому попало -"У масках, з рушником на голові"

Олена Зеленська після дня народження президента опинилася за тисячі кілометрів від України: "Сміливо..."

"Загиблий" на мітингу під Радою та зламані ребра: у поліції зробили термінову заяву після сутичок

Футболіст Олег Данченко вперше прокоментував смерть дружини: не може змиритися з втратою

Показати ще

Знай.ua повідомляв, що Микола Спірідонов переконаний, що деолігархізація може принести Україні істотні збитки.

Також Знай.ua повідомляв думку Сергія Гайдая, що Рада штампує закони для тіньової держави, а не для громадян.