Свою думку він висунув у програмі Мирослави Бобровської «Як насправді?».

«Український економічний паспорт можна порівняти із російським материнським капіталом. Те й інше – гроші, які даються на дитину. Схожа система діє і в Об'єднаних Арабських Еміратах, але там сума разів у десять більша. Але в нашому випадку згадується історія про те, як Насреддін обіцяв падишаху за двадцять років навчити ішака говорити: через двадцять років помре або падишах, або ішак, або сам Насреддін. Очевидно, що коли нинішнім маленьким українцям виповниться 18 років, Зеленський уже не буде президентом. І він тоді зможе сказати: у мене була гарна ідея, але мої наступники все розікрали», - зауважує Микола Спірідонов.

На його думку, з погляду політтехнологів ця ідея має непоганий вигляд.

«У теоретичному плані вона також гарна. У багатьох країнах світу, зокрема в Україні, є проблема низької народжуваності. У такій ситуації важко утримувати пенсіонерів, важко становити збалансований бюджет. Потрібно стимулювати людей до підвищення народжуваності», - каже Микола Спірідонов.

Популярні новини зараз

Дівчина встала на коліно перед відкинутим Огнєвіч Максом Тарапатою: "Пропозиція руки і серця"

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Тоня Матвієнко подарувала своїй красуні Ніночці поїздку до Єгипту з Арсеном Мірзояном: "Навіщо цей цирк"

"Холостячка" Злата Огнєвіч розсекретила нове щастя, але їй не повірили, як і Ксенії Мішинiй: "Скільки женихів ..а що з Дімою?"

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він зазначив, що для біженців із країн Близького Сходу й Україна виглядає досить привабливою, оскільки у них на батьківщині економічних проблем ще більше.

Також Знай.ua повідомляв, що Спірідонов констатував погіршення ставлення олігархів до Зеленського.