Про це вона розповіла у своєму новому блозі на YouTube з Розалією Романовою.

«Місяць весь час крутиться навколо Землі і можна сказати, що своїм кружлянням Місяць створює невидиму оболонку свого впливу на нас землян. Ми можемо побачити цей вплив у відливах та припливах. Особливо люди, які бували або живуть на морі, ви бачили, що це дуже колосальна, потужна подія», - розповіла Розалія Романова.

Екстрасенс сказала, що так місяць діє на воду, а люди більше ніж на 80% складаються з води, тому Місяць на нас дуже впливає. Є такі дні, вважає вона, коли Місяця взагалі немає на небі і це кінець місячного місяця і початок першого місячного дня. І лише на третій місячний день, підкреслила вона, ми бачимо маленький серп Місяця. До самої повні, а саме цілих два тижні, повідомила вона, це все Місяць, що росте.

«Друга місячна доба – це коли Місяця ще не видно, але він все одно на нас впливає і неважливо, бачимо ми його чи ні. На другий місячний день у нас підвищується інтуїція і це такий час, коли ми можемо зрозуміти, що для нас корисне, а що ні. Кожен місячний день має свій символ. І саме півник – символ сьомого місячного дня – це дивовижний день, коли кожне слово має особливу силу», - розповіла Розалія Романова.

Популярні новини зараз

Петру Порошенку обрали запобіжний захід, центр Києва оточили сотні правоохоронців: ексклюзивний репортаж з місця подій

Олександр Пономарьов різко змінив стиль: "У магазині дивилися на мене як на прибульця"

"Пірнання в ополонці - дешеве позерство": українець зруйнував головний міф Водохреще і назвав гідну альтернативу

Тотальний локдаун в Україні: Денис Шмигаль зробив нову заяву про карантинні обмеження

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Романова розповідала, що люди списують все на ретроградний Меркурій, якщо вони не хочуть чимось займатися.

Крім цього, Знай.ua повідомляв, зі слів Ковальського, що у нас зараз той же самий сценарій, який через покоління просто йде по колу.