Про це він розповів у новому випуску програми «Головне» на каналі MY.UA з Катериною Павловою.

«За великим рахунком, як би ми не говорили про теорії змов, в будь-якому разі зацікавлених в тому, щоб завершилась війна Росії з Україною якимось чином, – багато. Ось тільки шляхів її закінчення є ще більше, і різні країни та різні регіональні лідери по-своєму бачать, як це може завершитись. Ось, наприклад, Німеччина з Францією сьогодні вже погодились би на варіант будь-який, аби це все як найшвидше завершилося. А які будуть наслідки цього вже ані Францію, ані Німеччину не цікавить», - розповів Юрій Подорожній.

Політтехнолог сказав, що американці мають своє бачення цієї історії, росіяни своє, а українці своє. Тому треба як раз застерегти РФ та США вирішувати сьогодні це питання таким чином, вважає він, щоб примушувати українську владу робити якісь кроки по підписаним Мінським угодам. Ці Мінські угоди, впевнений він, вони мертвонароджені, і якщо ми в Україні почнемо їх реалізовувати ми втратимо нашу державу в тій формі та в тому баченні, яке ми мали останні десятиріччя. України існувати не буде, підкреслив він, якщо ми почнемо виконувати Мінські угоди.

«Чи перетвориться реалізація Мінських угод на щось добре та корисне для держави - ні, ми фактично приведемо країну до розколу. І я думаю, що гарячі голови, які намагаються проштовхнути сьогодні за будь-яку ціну заради своїх геополітичних стратегій ці Мінські угоди до реалізації, то ні до чого доброго це не призведе. І це розуміють у Києві. Тим більше, що Путіну не потрібен мир за будь-яких обставин, йому потрібно все або нічого. Бо у 2014 році у росіян крім Криму стояла ще задача по створенню проєкту «Новоросія». Це був план, який в решті решт не реалізувався, тому що населення України повстало проти такої ідеї», - резюмував Юрій Подорожній.

Популярні новини зараз

Фіналістка шоу "Холостяк" показала Максиму Чмерковському, що він втратив: "Здалося Анджеліна Джолі"

Анастасія Волочкова розкрила страшну таємницю про неповнолітній інтим в балеті: "*буть з 14 років"

Слава Камінська розповіла, як у неї віднімало ноги під час виступів з Сміюхою: "Ходила до психолога"

"Ганьба, нагадує ковбасу": нестаріюча Хайді Клум без трусів засвітила свою "хвіртку"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Бізяєв заявив, що саміт G20 зібрався для вирішення проблематики глобальної світової економічної кризи.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв розповів, коли відправлять у відставку Шмигаля.