Про це він розповів у новому випуску програми «Акценти» з ведучою Тетяною Резвін.

«На мій погляд, повномасштабного вторгнення Росії в Україну не може бути. Тому що мають бути підстави й у будь-якій бойовій операції повинна бути стратегія. Також обчислюються бойові дії та наслідки бойових дій. На сьогодні Росії вкрай невигідно поткнутися в Україну, тому що російська громадськість не прийме величезну масу трун, які прийдуть до російського регіону», - розповів Сергій Червонописький.

Сергій Червонописький заявив, що Росії на нашій території робити нічого і вони це чудово прораховують. Навіть якщо українська армія не витримає наступу, повідомив він, то опір населення України буде просто неймовірним. У Кремлі сидять не дурні люди, наголосив він, тому є величезний сумнів, що вони підуть на Україну. А саме тому, вважає він, що Росія прораховує опір українського народу.

«У 2014 році була сильно підготована пропаганда на кримській території і проведена робота з населенням, тому окупація Криму була сприйнята населенням чудово. Також до цього призвели нерозумні кроки Верховної Ради України, тимчасового керівництва і, звісно, Януковича, тому в той момент ланцюжок склався. Тому я не підтримую і сьогодні ту державну політику, яка ведеться. Відбувається дуже багато безглуздя, роботи на піар та нерозумних кроків, які можуть призвести до ще гірших наслідків, ніж у нас є на сьогодні», - резюмував Сергій Червонописький.

Популярні новини зараз

Рада збільшила розмір аліментів на дітей: платитимуть бабусі, брати і вітчими – деталі нового Закону

Футболіст Олег Данченко вперше прокоментував смерть дружини: не може змиритися з втратою

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

Що сталося з героями серіалу "Кадетство": Соболєв безслідно зник, а Синіцин "посунув" Малахова

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Ялі пояснив, чому інформаційна хвиля про загрозу російського вторгнення в Україну розпочалася у США.

Також Знай.ua писав про те, що Загородній розповів, для чого Путін стягує російські війська до українських кордонів.