Про це повідомили у Telegram-каналі Національного Корпусу.

«Цього року важкоатлети виконували жим лежачи, присідання зі штангою і станову тягу. Традиційно турнір об’єднав чоловіків і жінок не тільки з різних міст, а й різних вагових категорій, вікових груп й рівня фізичної підготовки. Наймолодшому спортсмену – 9 років, найстаршому – за 50. Для деяких це вже були ювілейні виступи на турнірі, а хтось тільки дебютував», - зазначено у публікації.

У публікації сказано, що особливу повагу організатори приділили учасникам з інвалідністю, які мотивують та надихають своїм незламним духом та бажанням перемогти, попри будь-які труднощі.

«Також на змаганнях були присутні батьки Дениса Янтаря – колишнього керівника Миколаївського обласного осередку Національного Корпусу, головного натхненника та ініціатора турніру, життя якого, на превеликий жаль, забрала тяжка хвороба. Батьки Дениса нагородили призерів медалями й грамотами, а найсильнішу команду – «Кубком Дениса Янтаря», - йдеться у публікації.

Популярні новини зараз
Місячне затемнення 16 травня 2022 року: до чого потрібно бути всім готовим, і чим вразить Володимира Зеленського, прогноз астрологині Олімпійська чемпіонка змінила гвинтівку для біатлону на автомат заради України: "Стоятиму до кінця" Щасливий Ектор Хіменс-Браво "роз'єднав" Григорія Решетника з дружиною, а вони й раді: "Можливо все" Портрет нації - унікальні архівні фото довели, що навіть у Маріуполі та Донецьку XX століття носили вишивки
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Андрій Білецький пояснив, які переваги має територіальна оборона.

Також Знай.ua повідомляв, що Максим Жорін назвав ключові проблеми української тероборони.