Політолог Руслан Бортник охарактеризував двосторонні відносини України та НАТО, пояснивши, як Альянс використовує Україну для задоволення власних інтересів.

Про це він розповів на своєму YouTube-каналі.

Руслан Бортник розповів про це у контексті останньої зустрічі президента Зеленського із генсекретарем НАТО. Політолог порівняв відносини України з Альянсом з відносинами без зобов'язань.

«Як можна охарактеризувати наші взаємини з НАТО, якщо говорити про зустрічі? Ми зустрічаємося без зобов'язань, іноді на взаємне задоволення, без будь-яких взаємних перспектив. Розраховувати на те, що Україна стане членом НАТО найближчим часом, не доводиться. Шанси мізерні», - заявив Руслан Бортник.

Політолог заявив, що це відбувається через те, що більшість країн НАТО виступають проти приєднання України до цієї організації, і всі країни НАТО не готові надсилати своїх солдатів помирати на український Донбас. Водночас, за його словами, НАТО посилює свої позиції, розширюючи свою присутність на території України.

Популярні новини зараз
Андрій Бєдняков з "Орел і Решка" вирішив переплюнути Сергія Притулу і Лачена: "Скинь 100 гривень на ЗСУ" Наташа Корольова блиснула "п'ятою точкою" в дивній позі і без білизни: "Позитивні емоції" Кирило Буданов пояснив, чим закінчиться війна в Україні Головне за ніч, 25 червня: Галкіна побили, Полякова зганьбилася, окупант похвалився награбованим, а Сасанчин отримав ляпаса
Показати ще

«Тільки цього року в рамках різного роду навчань близько 10 тисяч солдатів НАТО, офіцерів, фахівців прибудуть у різні часи в Україну, щоб поділитися досвідом бойових дій, сучасних гібридних військ та іншого. НАТО тут навчається, розвивається. НАТО використовує Україну як плацдарм тиску на Росію, збільшуючи свій геополітичний статус», - пояснив Руслан Бортник.

Як повідомляв Знай.ua, Руслан Бортник пояснив, чому США не можуть реально впливати санкціями на Росію та Китай.

Також Знай.ua писав про те, що Руслан Бізяєв розповів, наскільки розумно з боку України розраховувати на підтримку США.