Народний депутат Сергій Тарута розповів, які зараз справи у газовій сфері України, і що потрібно робити для її модернізації.

Про це він сказав в ефірі програми “А як насправді” з Мирославою Бобровською.

Сергій Тарута зазначив, що в Україні є колосальні запаси власного газу, які б могли забезпечувати і її, і Європу.

“Ми не збільшуємо видобуток, щобільше – створюємо бар'єри, щоб сюди ніхто не приходив… Це не лише сьогоднішня влада винна, це винний Порошенко, коли ставив Коболєва. Який зробив усе, щоб якомога дорожчим був газ”, - сказав Сергій Тарута.

За його словами, якби Україна збільшила видобуток власного газу, вона змогла б відмовитися від торгівлі з Росією.

Популярні новини зараз
Головне за 15 червня: ТЦК більше не прийде, пенсії доведеться повернути, а крупи у супермаркетах стали небезпечними З липня прийде нова допомога: хто буде отримувати 4500 гривень щомісяця Відбирають телефони та "пакують" у бусики: нардеп зізнався, чи отримують ТЦК укази "зверху" Українки масово розривають сім'ї, щоб отримати громадянство ЄС
Показати ще

Він зазначив, що за весну та літо потрібно було створити запаси газу, що дозволило б пережити зиму.

“Що їм заважало? Нічого. Тільки абсолютне невміння, пофігізм, профанація та нерозуміння всіх процесів, що відбуваються в країні. І знаєте, яка найбільша трагедія? Ніхто не хоче йти з поганими новинами. Знаєте, ми газ не купили, давайте терміново купувати”, - додав Сергій Тарута.

Як повідомляв Знай.ua, журналістка Любов Рибалко зазначила, що влада обіцяє відмовитися від регулювання тарифів для населення.

Крім цього, Знай.ua повідомляв, що Олег Попенко зазначив, що на нас з вами чекає величезне зростання практично всіх тарифів наступного року.