Екстрасенс Розалія Романова розповіла, як поєднуються наша дата народження з ім'ям та що відбувається, коли ми змінюємо ім'я чи прізвище.

Про це вона розповіла у своєму новому блозі на YouTube.

«Кожне ім'я – це захист, і воно несе в собі енергію літер, а значить і цифр, тому що літери перетворюються на цифри. Все просто, ми беремо алфавіт, де буква «А» – це «1», буква «Б» – це «2», буква «В» – це «3» і так далі йде по колу. Виходить, що літери «Д», «М», «Х», «Ю» - ці літери відповідають енергії «5». Іноді нам потрібно додати п'ятірку, адже п'ятірка – це любов, свобода та відкрите серце. І це не дарма, адже кожна жінка має ім'я, але в якийсь момент, коли вона народжує дитину, її починають називати мама. А мама – це якраз «5», «1», «5», «1», тобто, коли жінка стає мамою, у неї з'являється любов і свобода – свобода любити», - наголосила Розалія Романова.

Екстрасенс сказала, що ім'я – це наш подарунок від батьків, а дата народження – це подарунок від Бога і своєрідний шифр від нашого життя. Кожна цифра, яка є в нашій даті народження, акцентувала вона, це такі енергії, якими ми можемо користуватися з легкістю. Цифра «6» - це будинок, сім'я, творчість, діти, повідомила вона, і якщо у вас є ця цифра в даті народження, то все, що пов'язане з сім'єю, буде у вас відбуватися легше. Якщо шістки в даті народження у вас немає, вважає вона, це не означає, що у вас не буде сімейного життя, ця шістка може знайтися в імені.

«Таке ім'я як «Наталя» починається з літери «Н», а це якраз шістка, відповідно і в чоловічих іменах на літеру «Н» теж є шістка. Хочу звернути увагу, що у нас є додаткове ім'я, таке як по батькові і всі вони закінчуються на літери «В», «Н» і «А» і «Н» - це якраз шістка. Виходить, що є енергії, якими ми можемо користуватися з легкістю, а є енергії, якими ми можемо скористатися тільки докладаючи якихось зусиль. І тими енергіями в цифрах, які ми маємо в даті народження та імені, ми можемо легко скористатися, бо вони на нас працюють на автоматі. А для отримання енергій, які у нас відсутні у цифрах у даті народження та імені, нам потрібно застосовувати зусилля», - резюмувала Розалія Романова.

Популярні новини зараз
Військовий обурився, що повістки роздали нікчемам, які знущалися з дівчат: "Заберіть їх собі у райвідділ! ЗСУ – не смітник!" Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому Григорій Решетник знайшов кандидатку на роль "Холостячки-3": "Красива, талановита, молода..." Колишня Міші Заливака Юля "Зайка" Бельченко розповіла про підставу на "Холостяку": "Я не вкрала, не вбила..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, астролог Альбіна Пономаренко пояснила, що січень створений для того, щоб люди перезавантажилися.

Також Знай.ua писав про те, що астролог Альбіна Пономаренко розповіла, чим варто займатися у день зимового сонцестояння.