Політичний аналітик Руслан Бізяєв прокоментував американсько-російські переговори в Женеві, їхнє значення та міжнародний розклад сил, який виявився на цих переговорах.

Свою думку експерт висловив у програмі «Розвилка».

«Переговори у Женеві показали, що зараз складається протистояння двох військово-політичних блоків – НАТО та ОДКБ. Саме вони найближчим часом будуть основою нової світової політичної геометрії. Але НАТО – це вже сформований блок, який нині переживає непрості часи. Все частіше порушується питання про майбутнє НАТО. А ОДКБ – це досить молода організація. ОДКБ донедавна сприймалася як «паперовий тигр», але нинішні події в Казахстані змусили багатьох скептиків переглянути свою точку зору», - каже Руслан Бізяєв.

На його думку, політична сутність цього альянсу вже є очевидною.

«Суть політики ОДКБ така: хлопці, у вас кольорові революції – тоді ми йдемо до вас. У цій організації зараз планують кілька варіантів стратегії, але всі вони зводяться до такої ідеї. У цьому десятилітті геостратегічна стабільність, крім економіки, ґрунтуватиметься і на військовій силі. Зараз ми спостерігаємо черговий виток гонки озброєнь, який, на мою думку, має закінчитися до 2028-2030 року», - вважає Руслан Бізяєв.

Популярні новини зараз
Ціни на ринках України злетіли до нового максимуму: рекордсмени яйця, сало та деякі овочі Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину "Зимові" платіжки за газ змусять гаманці "схуднути": чому українцям доведеться платити більше
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він спрогнозував перспективи кримінальної справи проти Петра Порошенка.

Також Знай.ua повідомляв, що, на думку Бізяєва, зараз Європа прагне повернути себе політичну суб'єктність.