Його слова прозвучали у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24».

«Нинішні тенденції виводять владу на роздоріжжя, ставлять її перед вибором. У нашому випадку це означає, що українська влада має вибір: або автократизація, або спроба проведення повноцінних реформ. Такі реформи означають і вписування України у світовий порядок денний, і відмову від тієї політичної моделі, яка викликає кризу в суспільстві – перехід до парламентської республіки або до якоїсь іншої державної форми. Зараз все залежить від рішення президента, від того, як він оцінює ситуацію і який напрямок вибере. Але це те, що стосується самого президента, а його команда, я думаю, вже зробила вибір: вона прагнутиме утримати владу і закручувати гайки», - припускає Руслан Бортник.

Також він прокоментував можливість проведення в країні дострокових перевиборів.

«Дострокові вибори можливі, але лише у разі якоїсь внутрішньополітичної кризи, умовно кажучи, нового Майдану. Самі собою вони не мають сенсу, адже і до парламентських, і до президентських виборів і так уже залишилося трохи часу», - зазначає Руслан Бортник.

Популярні новини зараз
Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська вийшла заміж за свого обранця: "Незважаючи на дощ і війну" Російські окупанти готують наступ у напрямку Ямпіль – Сіверськ - повідомлення Генштабу Переможець "Танці з зірками" Артур Логай знайшов, за що дякувати ЗСУ в пісочниці: "Є за що" Тіна Кароль та Оля Полякова: українські зірки на сцені започаткували новий тренд - патріотична сукня
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він спрогнозував наслідки подій у Казахстані для української економіки.

Також Знай.ua повідомляв, що Бортник висловив свою думку щодо можливих зовнішньополітичних курсів України.