Про це вона розповіла у своєму новому блозі на Youtube.

«У тілі людини є сім основних чакр, які також відображають сфери нашого життя, а також наші здібності та потреби. Тому всім людям необхідно підтримувати баланс духовного та матеріального. Чакри – це енергетичні центри в тілі людини, і вони відповідають за прийом, накопичення та обробку енергії. Потім енергія передається каналами до тонких енергетичних тіл і розходиться по нашому організму», - розповіла Нонна Мусалян.

Нумеролог сказала, що перший центр у тілі людини кореневий і це чакра Муладхара, яка відповідає за базові потреби та виживання. Чакра Муладхара відповідає за такі моменти як сон, їжа, секс, повідомила вона, і колір цієї чакри червоний. Тому якщо основна чакра здорова, вважає вона, то людина завжди буде впевнена у своїх силах і все життя буде стабільним. Чим людина спокійніша за своє майбутнє, підкреслила вона, тим їй легше буде виживати.

«Тазостегновий блок у жінок також прямо пов'язаний з роботою першої чакри. Тіло людини – це певний інструмент, який показує проблеми, і в ньому накопичуються блоки через психологічні травми. Тому люди, які мають образи на батьків, а особливо на маму, вони з підірваною безпекою. І таким людям необхідно опрацьовувати блоки як у першій чакрі, так і у своєму фізичному тілі у тазі. Отже, здорова коренева чакра розвиває в собі інстинкт самозбереження», - резюмувала Нонна Мусалян.

Популярні новини зараз
Співачка Надя Дорофєєва заінтригувала шанувальників новим дуетом, “Дуже чекаємо” У МОЗ попередили про хворобу, яка безжально косить дітей: поради на озброєння батькам Мешканці Лиману пообіцяли повернутися та залишили промовисте повідомлення для окупантів: "Пошкодуєте, що не здохли раніше" Майже у два рази: в Україні обрушилися ціни на популярну ягоду
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Мусалян поділилася рекомендаціями щодо того, як потрібно увійти у 2022 рік.

Також Знай.ua повідомляв, що Мусалян назвала першопричиною страждань психологічну незрілість.