Про це він розповів на Youtube-каналі «Національний Корпус».

«Війна – це продовження політики іншими засобами: там, де класична політична модель не містить продовження, починається «некласична», яка містить у собі різні методи, у томі числі і застосування зброї. Так і відбулося у 2014 році», - зазначив Дмитро Кухарчук.

За словами експерта, як тільки Україна випала з орбіти пострадянського світу у 2014 році, РФ одразу ж використала «інші» політичні засоби, а саме початок дестабілізації та війну.

«Якщо окупація Криму для Росії має стратегічне значення, то війна на Сході України не містить територіальних претензій. Інакше референдум, який відбувся в ОРДЛО мав би кримський, а не гібридний сценарій», - сказав Дмитро Кухарчук.

Як зазначив експерт, після анексії Криму російська економіка зазнала значних втрат, тому слід розраховувати, що подальша окупація територій може призвести до неконтрольованих наслідків усередині РФ.

Популярні новини зараз
47-річний Святослав Вакарчук стане татом вдруге - мама малюка все та ж Тіна Кароль та Оля Полякова: українські зірки на сцені започаткували новий тренд - патріотична сукня Українці збираються зміцнити кордони з Білоруссю в Житомирській області: сценарій 24 лютого більше не повториться путіну наплювали у склянку на очах у дружини Євгена Кошового з "Квартал 95": "Весь світ кричить"
Показати ще

«Тут потрібно поставити питання – чи потрібне Росії ще більше падіння і без того відсталої економічної моделі?», - підкреслив Дмитро Кухарчук.

Як повідомляв Знай.ua, у Черкасах активісти та представники Нацкорпусу вийшли на акцію у підтримку жителів Казахстану.

Також Знай.ua повідомляв, що Костянтин Немічев закликав Національну поліцію України не йти на повідку у РФ.