Свою думку вона висловила у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24».

«Оживлення світової економіки після кризи 2020 року призвело до дефіциту джерел енергії, насамперед корисних копалин. А дефіцит викликав стрімке зростання цін. За 2021 рік газ та електроенергія подорожчали вдесятеро, а вугілля – втричі. Всі ці зміни можна було і треба було прогнозувати. Україна могла у 2021 році мінімізувати свої ризики. Вона має практично всі запаси енергетичних ресурсів, і могла вжити заходів для того, щоб стати енергетично незалежною країною. Достатньо було прорахувати свою потребу в цих ресурсах і підтримувати їхній видобуток на певному рівні, щоб меншою мірою залежати від зовнішніх факторів. Однак цього не було зроблено», - зазначає Ольга Буславець.

Вона висловила своє судження про причини такого стану справ.

«Біда України в тому, що ми не маємо чіткої стратегії – і в енергетичній сфері, і в інших. Не визначено, куди ми їдемо», - вважає Ольга Буславець.

Популярні новини зараз
Юлія Тимошенко пояснила, чому змінила зачіску: "Волосся заважає в бою" В Україні організували посівну за всіма правилами війни: з танком навіть на полі Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх" Українці розгадали, хто ховається під маскою "килиммена" у складі Kalush Orchestra: причому тут "Танцюють всі"
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше генеральний директор ДПЕК Максим Тимченко закликав до посилення енергетичної незалежності України.

Також Знай.ua повідомляв, що політолог Михайло Чаплига назвав ціну на газ визначальним фактором 2022 року.