Його слова прозвучали у програмі «Розвилка».

«З українських ОВДП виводяться гроші, євробонди дорожчають, а Україна цього року має заплатити МВФ 2,4 мільярда доларів. На тлі всього цього ситуація справді стає критичною. Тим більш що нещодавно стало відомо: для успішного завершення опалювального сезону потрібно вже не 1,5, а 2 мільярди кубів газу, але навіть ця цифра не є остаточною – вона може зрости ще більше. І ми досі не знаємо, в яку суму ці два мільярди кубів можуть обійтися державному бюджету. Не знаємо ми й іншого: яких податкових надходжень очікувати у першому кварталі 2022 року», - зазначає Руслан Бізяєв.

Також, на його думку, зараз неможливо спрогнозувати вплив епідеміологічної ситуації на обсяг надходжень до державного бюджету.

«При цьому готуються акції протесту, які викликала жорстка фіскалізація малого та середнього бізнесу. Ситуація в економіці загострюється», – констатує Руслан Бізяєв.

Популярні новини зараз
Віталій Кім зник для українців, щоб Володимир Зеленський його не вигнав: "Якщо буду погано працювати..." путін боїться державного перевороту, тому досі не натиснув "червону" кнопку: політична еліта починає розуміти Заробити не вдалося: пораненим "лнрівцям" діагностують виразку та остеохондроз Kalush після перемоги на "Євробаченні" вдруге підкорив серця українок своїми почуттями до дівчини: "Цей закоханий погляд"
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він зазначив, що у світі зараз складається протистояння двох військово-політичних блоків: НАТО та ОДКБ.

Також Знай.ua повідомляв, що Бізяєв спрогнозував перспективи кримінальної справи проти експрезидента Петра Порошенка.