Про це повідомили у Telegram-каналі «Національний Корпус».

«Уже вдруге до депутатів Черкаської міської ради з трибуни звернувся представник Громадської ради при ОДА, ветеран полку «Азов» Ярослав Лисенко. Він наголосив на необхідності проведення ревізії сховищ та їх укомплектування, а також створити алгоритм дій для цивільного населення у разі повномасштабного російського вторгнення», - зазначено у публікації.

У публікації сказано, що за офіційною інформацією, у Черкасах знаходиться 80 бомбосховищ, 4 з яких – протирадіаційні. У публікації зазначено, що через ігнорування владою звернень ветеранів, представники Національного Корпусу вирішили самотужки провести ревізію бомбосховищ – результат невтішний.

«Ми перевірили близько 10 бомбосховищ, більшість з яких повністю зруйновані, або розташовані на закритих територіях підприємств. Єдине бомбосховище у нормальному стані нам вдалось знайти біля міської ради. Вочевидь, щоб чиновникам було де сховатись у разі повномасштабної війни», - зауважив керівник Черкаського осередку Національного Корпусу Дмитро Кухарчук

Популярні новини зараз
Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська вийшла заміж за свого обранця: "Незважаючи на дощ і війну" 47-річний Святослав Вакарчук стане татом вдруге - мама малюка все та ж Російські окупанти готують наступ у напрямку Ямпіль – Сіверськ - повідомлення Генштабу Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Максим Жорін розповів, які сигнали вказують на те, що готується повномасштабна війна Росії з Україною.

Також Знай.ua повідомляв, що член Нацкорпусу Дмитро Кухарчук заявив, що після окупації Криму економіка РФ зазнала значних втрат.